5-6 ივნისს თბილისში EuroDIG 2018 -ევროპული დიალოგი ინტერნეტმმართველობის საკითხებზე გაიმართება. გიწვევთ დაესწროთ ევროდიგის ფარგლებში გამართულ სესიას " eParticipation In Shaping Greener Environment" . როდის : 16:00 საათი - 6 ივნისი 2018 წელი სად : სასტუმრო ჰოტელ რუმსი შეხვედრის დეტალური აღწერა დასწრების შემთხვევაში 31 მაისამდე რეგისტრაცია სავალდებულოა: ოფიციალური ვებ გვერდი : რეგისტრაცია სესიაზე დასასწრებად: EuroDIG is a year-round dialogue of European stakeholders. This year EuroDIG will take place on 5 – 6 June 2018 (plus day zero) in Tbilisi in Georgia. You are invited to attend
Youth and Environment Europe YEE - იწყებს საერთაშორისო კამპანიას "Take a green stand". საქართველოს ახალგაზრდული ეკო მოძრაობა - საემი არის კამპანიის აქტიური პარტნიორი. ჩვენ მოგიმზადეთ პირველი აქტივობა ! მზად ხარ ? 2018 წლის 31 მაისამდე მიიღე მონაწილეობა ონლაინ გამოკითხვაში, ერთად აღმოვაჩნინოთ ჩვენი როლი კლიმატის ცვლილებების საკითხში. კითხვარი : https://goo.gl/forms/KSWRLA5PZ5Ery0vw2 . მონაწილეობის მიღების ბოლო ვადაა 31 მაისი . სრული ინფორმაციისთვის ესტუმრეთ კამპანიის ოფიციალურ საიტს : YEE Take A Green Stand მადლობას გიხდით მონაწილეობისთვის. დამატებითი ინფორმაციისთვის გთხოვთ მოგვმართოთ : saem.georgia@gmail.com - ქეთევან ქოჩლაძე საქართველოს ახალგაზრდული